1. Rezerwacji pobytu można dokonać osobiście, telefonicznie, lub pocztą elektroniczną.
 2. Zadatek jest bezzwrotny, chyba że rezygnacja z rezerwacji nastąpi najpóźniej na 30 dni przed zaplanowanym rozpoczęciem pobytu. W takiej sytuacji zwrotowi podlega 50% wpłaconej kwoty. Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
 3. W cenę pobytu wliczone są media, dostęp do części wspólnej domu ze wszystkimi przedmiotami wyposażenia i urządzeniami technicznymi, bielizny pościelowej oraz ręczników.
 4. Jeśli zdecydują się Państwo na przerwanie pobytu w „Słonecznikowym Zakątku” wcześniej, nie przysługuje Państwu zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
 5. Informacje turystyczne, mapy i foldery dotyczące okolicznych atrakcji znajdziecie państwo w pokoju. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości dotyczących korzystania z urządzeń technicznych, zastrzeżeń bądź awarii prosimy o bezpośredni kontakt z gospodarzami lub pod nr tel. 692 500 244.
 6. W domu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (dotyczący również łazienek).
 7. Prosimy o niezakłócanie spokojnego pobytu oraz przestrzeganie ciszy nocnej innych gości, a także sąsiadów „Słonecznikowego Zakątka”.
 8. Wraz z kluczem do pokoju otrzymają Państwo również klucz do drzwi wejściowych, prosimy o zamykanie ich za sobą.
 9. W przypadku opuszczania domu prosimy o pozamykanie wszystkich okien, wyłączenie urządzeń pobierających prąd elektryczny (oświetlenie, telewizory) oraz zamknięcie drzwi wejściowych na klucz.
 10. Parking mieszczący się na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego „Słonecznikowy Zakątek” jest bezpłatny, niestrzeżony.
 11. W przypadku pobytu ze zwierzęciem (psem, kotem, itp.) prosimy o wcześniejsze poinformowanie o tym fakcie gospodarzy.
 12. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia gości.
 13. W pokojach i łazienkach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV, telefonów oraz komputerów.
 14. Prosimy o przestrzeganie przepisów z zakresu ochrony środowiska, w szczególności: nie wykorzystaną przez Państwa bieliznę pościelową oraz ręczniki proszę odkładać w widoczne miejsce, aby nie trafiły niepotrzebnie do pralni; prosimy o segregację śmieci – pojemniki do segregacji odpadów znajdą Państwo w aneksie kuchennym; starajmy się oszczędzać energię elektryczną.
 15. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru. Szczególną ostrożność prosimy zachować przy schodach, użytkowaniu urządzeń elektrycznych, na zewnątrz domu oraz parkingu.
 16. Gość „Słonecznikowego Zakątka” ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zagubienie lub zniszczenie przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić gospodarzy o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 17. Gospodarze „Słonecznikowego Zakątka” zastrzegają sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług w przypadku drastycznego naruszenia regulaminu przez gości, bez zwrotu kosztów pobytu.
Copyright Nazwa.pl